VIDEO: Audi R8 starneste furie acasa la Ferrari
- Printeaza
- Comenteaza
-
Trimite pe:
Audi continua publicitatea agresiva, marsand pe ideea ca un R8 V10 ajuns acasa la Ferrari ar starni furie. Creatia este de senzatie.
Citeşte şi...
Adauga un comentariu
Automarket nu este responsabil pentru acuratetea informatiilor din comentariile postate de cititori. Ne rezervam dreptul de a selecta comentariile.
Ultimele stiri din Video
-
Cei de la carwow au călătorit în Dubai pentru a face niște curse dunele de nisip cu niște vehicule de tip dragster. Cel mai puternic dintre acestea vine cu un motor V8 care dezvoltă 4.000 de cai putere. (01.04)
-
Modelele Toyota sunt cunoscute în întreaga lume pentru capabilitățile în teren accidentat. Dar care model se descurcă cel mai bine? Land Cruiser, Tacoma sau 4Runner? Aflați în acest video. (30.03)
-
Cei de la carwow au realizat o liniuță între noul Porsche 911 GTS și BMW M4 CS. Aflați în acest video cine a câștigat. (29.03)
-
Prețuri noua Mazda 6e în România: start de la 43.500 euro
-
Primele imagini cu noul Nissan Leaf: crossover electric cu 600 km autonomie
-
Deschizător de drumuri
-
Ford vrea să patenteze o transmisie manuală pentru vehicule electrice
-
Acesta este noul Nissan Micra: hatchback exclusiv electric înrudit cu Renault 5 E-Tech
Intrebari & Raspunsuri
Close
Inchide notificarea pentru
Jos palaria Audi.
Audi fondat Zwickau, Germany 1909
Ferrari fondat 1947
Hai sa fim seriosi. Si Audi si Ferrari produc niste masini excelente pentru segmentul caruia se adreseaza. Terminati cu parerile de genul "aia e de cacat" pentru ca, foarte putini dintre noi isi permit sa isi cumpere o astfel de masina. Poate doar daca taticu' vrea sa faca un cadou de terminarea liceului sau daca esti pitzipoanca de mall.
Reclama este exagerata , tipic VAG. Oricat de rosu ar fi Audi-ul, locuitorii din Maranello, nici nu cred ca si-ar ridica privirea spre el, ei sunt obisnuiti cu V12 si cu compania caruia cel mai ieftin produs, este cat cel mai scump produs de la Audi.
fiabilitatea scazuta a modelelor ferrari se datoreaza proastei intretineri.toti bastanii isi iau ferarii in romania si baga benzina de 95 si ulei elf in el.mi se pare normal.