Limuzina cu aer sportiv de la Fabulous
- Printeaza
- Comenteaza
-
Trimite pe:
Japonezii de la Fabulous s-au gandit sa dea o noua infatisare limuzinei Lexus LS460 si au pregatit un pachet special care aduce mai multe modificari stilistice. Modelul de lux a primit doua buze pentru spolierul frontal si cel spate, praguri laterale si un eleron discret.
Casa japoneza de tuning a incaltat limuzina cu jante de 22 de inch cu cinci spite si pneuri de 295 mm pe axa fata si 245 mm pe cea spate.
La interior tunerii au venit cu o idee ingenioasa si au amplasat o masuta rabatabila speciala pentru pasagerul din dreapta. Desi a fost creata prima data pentru Toyota Alphard, masuta poate fi adaptata foarte usor si pentru orice model Lexus.
Pretul pentru acest pachet a fost fizat la 2500 de euro, o suma accesibila pentru oricine isi poate permite un Lexus.
Adauga un comentariu
Ultimele stiri din Tuning
-
Un dealer auto din Germania a dezvăluit un pachet de tuning pentru noua Dacia Duster. Noul model modificat este botezat Redust Sport și primește numeroase modificări vizuale, fără ca partea tehnică să fie atinsă. (18.02)
-
Germanii de la Manhart au dezvoltat un nou pachet de tuning pentru BMW XM. Denumit MHXM 900 II, acesta crește puterea SUV-ului din Munchen la 900 de cai putere și 1.200 Nm cuplu. (14.12)
-
Compania britanică TWR a prezentat un restomod bazat pe vechiul Jaguar XJ-S. Noul model primește un motor V12 de 650 de cai putere, iar producția este limitată la doar 88 de exemplare. (22.11)
-
UE ia în considerare să elimine taxele vamale pentru mașinile electrice din China
-
Noul Audi A6 Sedan: cel mai aerodinamic Audi de serie cu motoare termice
-
STUDIU: Mașinile electrice, mai fiabile decât termicele
-
Primele imagini cu noua Mazda EZ-60, un SUV electric cu origini din China
-
Uniunea Europeană vrea să interzică fibra de carbon din mașini
Modificati va rog in articol.
Dintre astea 4 modele, BMWu ar fi "cel mai performant", restul tine de gusturi.
rectificati va rog, este vorbe despre pasagerul din STANGA avand in veder ca in Japonia, aidoma Marii Britanii, volanul este in partea dreapta.
sau poate masa era pt sofer...? :)
O limuzina este o masina din clasa de luc care a fost taiata in doua si adaugat un tronson in lungime pt a acomoda o palarie de oameni si bautura. Cautati pe ebay "limo"
http://www.youtube.com/watch?v=I6Uwz_pQWlA
Si daca expertii spun asta...restul sunt comentarii de prisos.
Iar referitor la Lexus LS 460 vreau sa zic ca a fost aleasa limuzina anului 2007 Worldwide.