Descarca teme cu Infiniti, Porsche si Ferrari pentru Windows 7!
- Printeaza
- Comenteaza
-
Trimite pe:
Trei dintre cele mai importante branduri de lux, Infiniti, Porsche si Ferrari, vor putea fi regasite acum si in noul Windows 7. Microsoft a pus la dispozitia fanilor teme speciale cu modelele celor trei constructori.
Pentru cei care se bucura deja de serviciile noului Windows 7, Microsoft a decis sa introduca pe site-ul sau oficial o serie de teme speciale. Pasionatii automobilelor pot alege mai nou teme oficiale cu trei branduri de lux: Infiniti, Porsche si Ferrari. Astfel, desktop-ul fiecarui pasionat auto poate fi personalizat in functie de preferinte.
Userii au la dispozitie imagini de fond speciale, galerii foto, screensaver-uri si culori speciale. Este pentru prima data cand Windows ofera aceste pachete unor companii partenere, cei trei mari constructori fiind completati de nume ca Ducati, Bing sau Gears of War.
Pachetul Microsoft dedicat pasionatilor auto poate fi descarcat direct de aici.
Citeşte şi...
Adauga un comentariu
Automarket nu este responsabil pentru acuratetea informatiilor din comentariile postate de cititori. Ne rezervam dreptul de a selecta comentariile.
Ultimele stiri din General
-
John Elkann, președintele Stellantis, nu este de acord cu tarifele impuse de președintele american Donald Trump și nici cu normele de poluare foarte stricte impuse de Uniunea Europeană. El spune că industria auto este amenințată din cauza acestor două reglementări. (16.04)
-
Audi a anunțat un nou proiect prin care vrea ca vechile mașini de curse ale sale să ajungă în mâinile unor colecționari privați. Pentru început, Audi a scos la vânzare un prototip cu care a concurat în Campionatul Mondial de Anduranță și o mașină care a luat startul în seria DTM. (04.04)
-
Porsche marchează 75 de ani de la începutul producției de automobile la uzina sa principală din Zuffenhausen. Primul model produs la această uzină a fost 356, care este și primul model al mărcii. (02.04)
-
Noul Audi A6 Sedan: cel mai aerodinamic Audi de serie cu motoare termice
-
STUDIU: Mașinile electrice, mai fiabile decât termicele
-
Noul Volvo S90 facelift: display central de 11.2 inch și versiune PHEV cu 80 km autonomie electrică
-
Acesta este noul Subaru Outback: două motorizări cu până la 260 CP
-
Viitoarea Mazda MX-5 va primi un motor aspirat natural mai mare
Intrebari & Raspunsuri
Close
Inchide notificarea pentru
Comentarii (1)