- Home
- ŞTIRI
- TEST DRIVE
-
Maşini noi
- Topul celor mai economice mașini de oraș
- Cele rapide masini sub 30000 euro
- Topul mașinilor cu cele mai mari consumuri
- Top mașini diesel cu un consum incredibil de mic
- Topul mașinilor de oraș cu cel mai mare portbagaj
- Top SUV-uri cu cel mai mare portbagaj
- Cele mai mici mașini disponibile pe piața din România
- Cele mai mari mașini disponibile pe piața din România
- Cele mai scumpe mașini disponibile la vânzare în România
- Cele mai ieftine mașini din România
- Cele mai ieftine SUV-uri mici din România
- Topul mașinilor electrice cu cele mai mari baterii disponibile la noi în țară
- Cele mai scumpe mașini electrice disponibile în România
- Cele mai ieftine mașini electrice disponibile în România
- RETRO
- Login
Formula 1
Fisichella: “Visul meu este sa raman la Renault”
De Daniel Popescu
Publicat Vineri, 07.09.2007
Publicat Vineri, 07.09.2007
- Printeaza
- Comenteaza
-
Trimite pe:
Giancarlo Fisichella se asteapta sa continue cu Renault si in sezonul viitor si spune ca un anunt oficial ar putea fi facut in acest weekend.
“Da, poate weekendul asta, poate saptamana viitoare”, a declarat Fisichella in cadrul unei conferinte de presa cand a fost intrebat cand se asteapta sa fie facut un anunt.
Contractul pilotului italian expira la finalul anului, insa el se asteapta ca echipa sa-i ofere o prelungire pe inca un an. “Este obiectivul meu si visul meu sa raman inca un an la echipa. Evident, ma astept sa fiu confirmat. Inainte de inceputul sezonului eram foarte increzatori ca vom lupta pentru titlu, insa lucrurile nu au stat asa. Am facut tot ce am putut si ma astept sa fiu confirmat”, a mai spus Fisico.
Adauga un comentariu
Automarket nu este responsabil pentru acuratetea informatiilor din comentariile postate de cititori. Ne rezervam dreptul de a selecta comentariile.
Ai sugestii sau intrebări?
Trimite-ne mesajul tău
Trimite-ne mesajul tău
Fisichella: “Visul meu este sa raman la Renault”
probabil faceti in ciuda(unor useri)...pentru k voi sunteti sefi si puteti schimba regulamentul dupa bunul plac...